Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiskra Vranov-Sokol Horní Kozolupy 6:0

6. 10. 2012
V dalším díle fotbalové čtyřky zavítal na sjezdovku do Vranova houževnatý celek Horních Kozolup…

 

Domácí po vydřeném a šťastném vítězství, kdy se jim v minulém kole podařilo na penalty svalit celek Svojšína, nic jiného než tři body z dalšího domácího utkání nebrali…zato celek Horních Kozolup přijel pouze s tím, že může jenom překvapit, po ostudné domácí porážce od celku Kokašic v poměru 0:8….

Počasí bylo ideální… hrací plocha v rámci možností připravena a diváků opět plnej dům…

Do utkání vstoupili domácí s velikým elánem a hostující mančaft, který byl přikován k vlastní šestnáctce, nevěděl kam dřív skočit… během úvodních dvaceti minut byl hostující gólman zasypán sprškou střel, z nichž se ani jedna gólově neujala…výsledkem úvodního náporu byla pouze série standardních situací, ať už od rohového praporku či ze střední či větší vzdálenosti…domácí k ničemu hosty nepustili a ojedinělé výběhy hostů do kopce, aby mohl ztéci domácí branku, nelze považovat ani za šance…a tak se na úvodní gól, kterému dopomohla domácímu celku šťastná náhoda, čekalo do 35 minuty. Odražený míč v šestnáctce hostů skončil po nešťastném odrazu na ruce jednoho z bránících hráčů a to přímo před zraky hlavního arbitra….po správně nařízeném pokutovém kopu posla do vedení domácí mančaft neomylně Zdeněk Budek…35 min. …1:0. Na druhý gól se čekalo o něco kratší dobu…39min..trmavrma v hostujícím pokutovém území a Honza šubi Šubrt nedal hostujícímu gólmanovi v tváří tvář žádnou šanci…39 min….2:0….a do šaten se šlo z pohledu domácích ještě radostněji….44min…Venca candát Plocar ….3:0….s tímto poločasovým přídělem se šlo do kabin.

Domácí hlavní kouč, který po minulém kole na svou funkci skoro rezignoval, neměl svým svěřencům moc co vyčítat. Na předvedenou hru se dalo poměrně koukat, jen těch šancí kdyby se využilo víc…

Do druhé půle domácí obměnili sestavu, kdy šli za hřiště hráči, kteří měli v nohách páteční zápas za rezervu. A tak se na plac dostala čerstvá krev…domácí vstoupili do druhé půle tak říkající v nedbalkách a jejich rozkoukávání mohli hosté potrestat, ale v domácí bráně čelil hostujícím atakům neomylný a bezchybný Míra gumovka Voldřich, jenž likvidoval jeden požár za druhým, který zakládala domácí obrana před vlastní šestnáctkou. Po úvodním rozkoukávání se se individuálně prosadil svou druhou trefou v utkání Venca candát Plocar…66min…4:0. To už s hosty vypadalo velmi bledě…a to se na hřiště ještě chystal nestor fotbalových trávníků Bohouš bobo Buben…ten po úvodních sedmdesáti minutách prohlédl hru a taktiku hostů a jal se střídat dvoubrankového Vencu candáta Plocara. Ten jej za ovací domácích fans poslal na svůj post… rovnou do útoku, byť představy realizačního týmu byly před zápasem jiné – s nasazením Bohouše Bubna se počítalo především k vyztužení obranných řad… ale v důsledku a vzhledem k pokročilé době zápasu to vyšlo na stejno…nikde se prostě už nemotal… a když v 76min přidal svou druhou branku v utkání opět po individuální akce Zdeněk Budek, bylo o třech bodech rozhodnuto…pečeť na vranovské vítězství dal v 84min Pavka Spievák, který svým nákopem za pomocí severního vichru vymetl všechny pavučiny v levém vinglu kozolupské brány…

P splnění povinnosti v podobě tří bodů, čeká tento víkend vranovské plejery další domácí a o to více důležité utkání…to se na vranovské sjezdovce představí druhý celek tabulky fotbalové čtyřky – celek Kokašic, který na svém hřišti naděloval celku Zhoře…pod vrchem Krasíkov se v neděli čepovala desítka (10:1). Kokašičtí jsou zřejmě v laufu a to budou chtít potvrdit i ve Vranově….podaří se domácím uhájit podzimní neporazitelnost? Toť otázka….

Sestava : Voldřich-Růžička,Harančík,Pešel,Šůs-Spievak J.,Budek Z.,Budek M.,Trnka-Šubrt,Plocar

Střídání : Spievak P.,Šimek,Buben

Branky : Plocar 2x,Budek Z.(1x pen.),Šubrt,Spievak P.