Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis jaro 2014

27. 2. 2014

5. kolo ( 5.) 30.03.2014 15:00

A3E0501 Vranov - Ch. Planá B SO 29.03.2014 15:00

A3E0502 Zhoř - Třemešné B NE 30.03.2014 14:00

A3E0503 H.Kozolupy - Brod NE 30.03.2014 15:00

A3E0504 Tisová - Ctiboř SO 29.03.2014 15:00

6. kolo ( 6.) 06.04.2014 16:30

A3E0601 Zhoř - Ch. Planá B NE 06.04.2014 14:00

A3E0602 Třemešné B - H.Kozolupy NE 06.04.2014 16:30

A3E0603 Brod - Vranov NE 06.04.2014 10:30 Lom

A3E0604 Milíře - Tisová NE 06.04.2014 14:00 Lesná

7. kolo ( 7.) 13.04.2014 16:30

A3E0701 Vranov - Ctiboř SO 12.04.2014 16:30

A3E0702 Milíře - Třemešné B NE 13.04.2014 14:00 Lesná

A3E0703 Ch. Planá B - Brod NE 13.04.2014 14:00

A3E0704 Tisová - Zhoř SO 12.04.2014 16:30

8. kolo ( 8.) 20.04.2014 17:00

A3E0801 Ctiboř - H.Kozolupy NE 20.04.2014 15:00 H.Kozolupy

A3E0802 Třemešné B - Ch. Planá B NE 20.04.2014 17:00

A3E0803 Brod - Milíře NE 20.04.2014 10:30 Lom

A3E0804 Tisová - Vranov SO 19.04.2014 17:00

9. kolo ( 9.) 27.04.2014 17:00

A3E0901 Zhoř - Milíře NE 27.04.2014 14:00

A3E0902 Vranov - Třemešné B SO 26.04.2014 17:00

A3E0903 Ctiboř - Brod NE 27.04.2014 10:30 Lom

A3E0904 H.Kozolupy - Tisová NE 27.04.2014 17:00

10. kolo (10.) 04.05.2014 17:00

A3E1001 Milíře - H.Kozolupy NE 04.05.2014 14:00 Lesná

A3E1002 Třemešné B - Ctiboř NE 04.05.2014 17:00

A3E1003 Brod - Zhoř NE 04.05.2014 10:30 Lom

A3E1004 Ch. Planá B - Tisová NE 04.05.2014 14:00

11. kolo (11.) 08.05.2014 17:00

A3E1101 Ch. Planá B - H.Kozolupy ČT 08.05.2014 17:00

A3E1102 Ctiboř - Zhoř ČT 08.05.2014 17:00 Zhoř

A3E1103 Milíře - Vranov ČT 08.05.2014 17:00 Lesná

12. kolo (12.) 11.05.2014 17:00

A3E1201 Ch. Planá B - Vranov NE 11.05.2014 14:00

A3E1202 Třemešné B - Zhoř NE 11.05.2014 17:00

A3E1203 Brod - H.Kozolupy NE 11.05.2014 10:30 Lom

A3E1204 Ctiboř - Tisová SO 10.05.2014 17:00 Tisová

13. kolo (13.) 18.05.2014 17:00

A3E1301 Ch. Planá B - Zhoř NE 18.05.2014 14:00

A3E1302 H.Kozolupy - Třemešné B NE 18.05.2014 17:00

A3E1303 Vranov - Brod SO 17.05.2014 17:00

A3E1304 Tisová - Milíře SO 17.05.2014 17:00

14. kolo (14.) 25.05.2014 17:00

A3E1401 Ctiboř - Vranov SO 24.05.2014 17:00 Vranov

A3E1402 Třemešné B - Milíře NE 25.05.2014 17:00

A3E1403 Brod - Ch. Planá B NE 25.05.2014 10:30 Lom

A3E1404 Zhoř - Tisová NE 25.05.2014 14:00

15. kolo (15.) 01.06.2014 17:00

A3E1501 H.Kozolupy - Ctiboř NE 01.06.2014 17:00

A3E1502 Ch. Planá B - Třemešné B NE 01.06.2014 14:00

A3E1503 Milíře - Brod NE 01.06.2014 14:00 Lesná

A3E1504 Vranov - Tisová SO 31.05.2014 17:00

16. kolo (16.) 06.06.2014 18:30

A3E1601 Milíře - Zhoř PÁ 06.06.2014 18:30 Lesná

A3E1602 Třemešné B - Vranov PÁ 06.06.2014 18:30

A3E1603 Brod - Ctiboř PÁ 06.06.2014 18:30 Lom

A3E1604 Tisová - H.Kozolupy PÁ 06.06.2014 18:30

17. kolo (17.) 08.06.2014 17:00

A3E1701 H.Kozolupy - Milíře NE 08.06.2014 17:00

A3E1702 Ctiboř - Třemešné B NE 08.06.2014 17:00 Třemešné

A3E1703 Zhoř - Brod NE 08.06.2014 14:00

A3E1704 Tisová - Ch. Planá B SO 07.06.2014 17:00

18. kolo (18.) 15.06.2014 17:00

A3E1801 H.Kozolupy - Ch. Planá B NE 15.06.2014 17:00

A3E1802 Zhoř - Ctiboř NE 15.06.2014 14:00

A3E1803 Vranov - Milíře SO 14.06.2014 17:00

STK schvaluje žádost TJ Ctiboř o sehrání utkání jarní části soutěžního ročníku 2013 - 2014 na hřištích soupeřů z důvodu rekonstrukce kabin.

V MU, kde je TJ Ctiboř vedena jako "domácí", zajišťuje občerstvení a hradí náklady rozhodčím; v těchto MU soupeř zajistí

A3E IV. třída ++B (jaro)