Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis jaro

2. 3. 2013

5. kolo 24.03.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0501 Ctiboř Zhoř 23.03. 15:00 SO  
 
A3D0502 Studánka B Kokašice 23.03. 16:00 SO  
 
A3D0503 Ch. Planá B Vranov 23.03. 15:00 SO  
 
 
 


 

6. kolo 31.03.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0601 Vranov Ctiboř 30.03. 15:00 SO  
 
A3D0602 Kokašice St. Sedliště 31.03. 14:00 NE  
 
A3D0603 Zhoř Třemešné 31.03. 15:00 NE  
 
A3D0604 Bor B Studánka B 31.03. 15:00 NE  
 
 


 

7. kolo 07.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0701 Kokašice Ctiboř 07.04. 14:00 NE  
 
A3D0702 St. Sedliště Zhoř 06.04. 16:30 SO  
 
A3D0703 Třemešné Vranov 07.04. 16:30 NE  
 
A3D0704 Ch. Planá B Bor B 06.04. 16:30 SO  
 
 


 

8. kolo 14.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0801 Vranov Studánka B 13.04. 16:30 SO  
 
A3D0802 Ch. Planá B St. Sedliště 13.04. 16:30 SO  
 
A3D0803 Ctiboř Třemešné 13.04. 16:30 SO  
 
A3D0804 Bor B Kokašice 14.04. 16:30 NE  
 
 


 

9. kolo 21.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0901 Studánka B Zhoř 20.04. 16:00 SO  
 
A3D0902 St. Sedliště Ctiboř 20.04. 17:00 SO  
 
A3D0903 Třemešné Ch. Planá B 21.04. 17:00 NE  
 
A3D0904 Bor B Vranov 21.04. 17:00 NE  
 
 


 

10. kolo 28.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1001 Kokašice Ch. Planá B 28.04. 14:00 NE  
 
A3D1002 Vranov St. Sedliště 27.04. 17:00 SO  
 
A3D1003 Studánka B Třemešné 27.04. 16:00 SO  
 
A3D1004 Zhoř Bor B 28.04. 17:00 NE  
 
 


 

11. kolo 05.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1101 Ch. Planá B Zhoř 04.05. 17:00 SO  
 
A3D1102 St. Sedliště Studánka B 04.05. 17:00 SO  
 
A3D1103 Třemešné Kokašice 05.05. 17:00 NE  
 
A3D1104 Ctiboř Bor B 04.05. 17:00 SO  
 
 


 

12. kolo 12.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1201 Zhoř Ctiboř 12.05. 17:00 NE  
 
A3D1202 Kokašice Studánka B 12.05. 14:00 NE  
 
A3D1203 Vranov Ch. Planá B 11.05. 17:00 SO  
 
 
 


 

13. kolo 19.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1301 Ctiboř Vranov 18.05. 17:00 SO  
 
A3D1302 St. Sedliště Kokašice 18.05. 17:00 SO  
 
A3D1303 Třemešné Zhoř 19.05. 17:00 NE  
 
A3D1304 Studánka B Bor B 18.05. 16:00 SO  
 
 


 

14. kolo 26.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1401 Ctiboř Kokašice 25.05. 17:00 SO  
 
A3D1402 Zhoř St. Sedliště 26.05. 17:00 NE  
 
A3D1403 Vranov Třemešné 25.05. 17:00 SO  
 
A3D1404 Bor B Ch. Planá B 26.05. 17:00 NE  
 
 


 

15. kolo 02.06.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1501 Studánka B Vranov 01.06. 16:00 SO  
 
A3D1502 St. Sedliště Ch. Planá B 01.06. 17:00 SO  
 
A3D1503 Třemešné Ctiboř 02.06. 17:00 NE  
 
A3D1504 Kokašice Bor B 02.06. 14:00 NE  
 
 


 

16. kolo 07.06.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1601 Zhoř Studánka B 07.06. 18:30  
 
A3D1602 Ctiboř St. Sedliště 07.06. 18:30  
 
A3D1603 Ch. Planá B Třemešné 07.06. 18:30  
 
A3D1604 Vranov Bor B 07.06. 18:30  
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář